همین الان تماس بگیرید ۰۲۱۶۶۸۶۶۱۴۵

راهبند زنجیریراهبند را بیشتر بشناسید

راهبند زنجیری

راه بند زنجیری با قدرت بازدارندگی بالا جهت اماکن با حفاظت بالا یا مناطق باد خیز

راهبند زنجیری بامبین برندی ایرانی می‌باشد که از کیفیت و طراحی روز و برتربهره مند است، کمپانی بام بین با تولید انواع راهبند با قابلیت داشتن، بوم و زنجیر تلاش بر این دارد که تنوع تولیدات خود را افزایش دهد. راهبند زنجیری در اندازه زنجیرهای 10، 15 ، 20 متری تولید شده تا در تمامی اندازه قابلیت استفاده را داشته باشد و شاید برای شما جالب باشد که بدانید راهبندها بصورت بلوکی هستند. بام بین با تولید راهبند زنجیری جای خالی راهبند زنجیری را در بازار ایران پر کرده است. راهبند زنجیری قابلیت نصب به دو طرف را دارد و میتواند با سرعت بسیار بالایی کاکرد داشته باشد. طول عمر بالای راهبند های زنجیری از مهمترین علت های تمایل و گرایش برای نصب این نوع راهبند جدید به جای مدل بوم دار شده است. راهبندها جز ضرروی ترین وسایلی هستند که میتوان از انها بعنوان حفظ امنیت عبور و مرور علی الخصوص عبور و مرور از  جاده ها استفاده کرد. حتی شما میتواند از راهبندها در سایر مکان های شلوغ برای کنترل عبور عابرین پیاده استفاده کنیددر  ادامه قصد داریم در رابطه با انواع راهبند زنجیری با شما صحبت کنیم.

راهبند زنجیری مینیاتوری

راهبند زنجیری یکی از کاربردی ترین انواع راهبند ها میباشد و یکی از محبوب ترین نوع ان، راهبند زنجیری مینیاتوری است.کدر ادامه اطلاعات کاملی را در رابطه با ان در اختیار شما قرا میدهم.

یکی از محبوب ترین انواع راهبندها در سراسر جهان راهبند زنجیری مینیاتوری است که کاربرد بسیار زیادی دارد، شما میتوانید از این نوع راهبند برای مسدود کردن مکان های مختلفی استفاده کنید، از جمله مسدود کردن مسیر تردد خودرو ها و یا حتی تردد مسیر عابرین پیاده! اما این نکته را به خاطر داشته باشید که از راهبندها تنها برای مسدود کردن استفاده نمیکنند بلکه، برای زیباسازی و تزیین مکان ها و قسمت های مختلف نیز شما میتوانید از انها استفاده کنید. نکته دیگری که بسیار مهم است جنس راهبندهای زنجیری است که در ادامه در رابطه با ان بطور کامل با شما صحبت خواهم کرد.

جنس راهبند زنجیری مینیاتوری

راهبندهای زنجیری مینیاتوری از جنس پلاستیک فشرده بوده و استحکام بسیار بالایی دارند و در برابر حرارت نیز بسیار مقاوم هستند. در تولید این راهبندها از مواد شیمیایی استفاده میشود که این مواد شیمیایی در برابر حرارت و گرما و حتی تابش نور خورشید کاملا مقاوم بوده و از طرفی رنگ آنها نیز کاملا ثابت است. سوالی که ممکن است در اینجا برای بسیاری از شما بوجود بیاید این است که قیمت این راهبندها به چه بوده و ایا استفاده از انها هزینه زیادی برای مصرف کننده در  بر خواهد داشت یا نه؟

قیمت راهبند زنجیری مینیاتوری

و اما جدای از تمامی توضیحات ذکر شده نکته ای که باید در رابطه با ان صحبت کنم قیمت راهبند زنجیری استف همانطور که در بالا اشاره کردم جنس راهبندهای زنجیری مینیاتوری از پلاستیک میباشد و این پلاستیک ها به دلیل اینکه از مواد شیمیایی تهیه شده اند در درجه اول مقاومت بسیار بالایی دارند و قیمت بسیار مناسبی نیز دارندف زیرا پلاستیک نمیتواند بسیار گران قیمت باشد. بطور کلی میتوان گفت که این راهبندها کاملا مقرون به صرفه هستند و شما مبلیغ را پرداخت میکنید که متناسب با کارایی و استفاده ان دارد.

قابلیتهای خاص راهبند زنجیری بام بین 

قابلیت نصب به دو طرف
دارای 15 متر زنجیر همراه
سرعت حرکت بسیار بالا
کاملا ضد آب و گرد غبار
طول عمر بالا
در نهایت باید گفت راهبند زنجیری  بیشتر در محیط های با تردد بالا استفاده می‌شود که نیازمند سرعت حرکتی بالایی می‌باشد. مانند: بیمارستان ها ، مراکز دولتی ، هتل ها و ... محیط های مناسب برای نصب این راهبند  کاملا ضد آب می‌باشد.

راهبند‌ها و انواع آن